+90 (212) 691 18 40      Kayabaşı Mah. Silifke Sok. No:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Venturi plates crubberler az bakım gerektirirler.Direnç kayıpları düşüktür.Toz ve bazı gazların giderilmesinde yüksek performans gösterirler.Özellikle çelik, seramik toprak sektöründe ve  bazı gazların giderilmesinde uygulanır.

 

Avantajları;

Gövde içi tıkanmaları minimum seviyede,

Partikül ayırmada yüksek performans,

Düşük enerji sarfiyatı

Kolay bakım

Geniş opsiyoneltasarım imkanı

Gövde tasarımı genelde PP malzemeden opsiyonelolarak imal edilirler.Her bölgeye ulaşmak için şeffaf menholve çıkış merdiveni mevcuttur.

 

ANAPAK venturiplakalı scrubber , venturiscrubber gövde içine verimi artırmak için özel form verilmiş kademeli plakalar yerleştirilmiştir.Ayırma kabiliyeti 5 mikron altındaki tozlar ve gazlar için tasarlanmıştır.Çok daha ince tozlar da %98 verime ulaşması mümkündür.Plakalı scrubberler da diğer tiplere göre su harcaması düşüktür.Ancak basınç kaybı bir miktar artmaktadır.

ANAPAK plakalı scrubberler 300.000m3/h’ekadar standart üretilmektedir.ANAPAK plakalı scrubbberlerdahiçbir hareketli parça yoktur.Ciddi bir bakım gerektirmez ve işletme maliyeti oldukça düşüktür.

 

Tozların ve Gazların Toplanması

Daha ince gaz ve tozlar için ideal bir ANAPAK plakalı toz ve gaz toplayıcıdır.Ara gövde için 3 kademeye kadar özel delikli plakalar yerleştirilerek bunlar sayesinde 5 mikron altı tozların %98 verime ulaşmaktadır.ANAPAK plakalı scrubberlerekonomik, kurulumu basit ve kolaydır.

 

1)Kirli Gaz Girişi

2)Venturi

3)Plaka

4)Temiz Gaz Çıkışı

5)Kontrol Kapağı