+90 (212) 691 18 40      Kayabaşı Mah. Silifke Sok. No:4 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

ANAPAK vektörel süpürgeler sanayinin muhtelif alanlarında hizmet vermek için vakumlu olarak dizayn edilmiş özel tasarımlardır. Güçlü emiş dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Merkezi yapılandırma sabit elektrik tahrikli mobil römork veya araç üstü mobil yapılandırma elektrik ve dizel opsiyonları mevcuttur. Kuru tip toz ve granül malzeme dışında nemli malzeme toplanması ayrıca sulu çamur çekmek için opsiyonları mevcuttur. Çamur çeken tipler özellikle küçük kasaba ve şehirlerde kanalizasyon temizlik işleri için idealdir.
Çoğu zaman müşterinin arz ve talepleri dikkate alınarak yerinde yapılan incelemeden sonra ANAPAK mühendisleri tarafından en uygun model tavsiye edilir.

Çelik fabrikaları vinç yolları,
Cam fabrikaları bant yolları ve mikser katı,
Döküm fabrikaları,
Deterjan fabrikaları,
Gıda fabrikaları ve diğer tesisler

Treyler römork veya kamyon üzerine monte edilmiş endüstriyel süpürgelerde hava ile otomatik temizlemeli filtreleri, yüksek vakum kabiliyetine sahip pompa ve opsiyon, elektrik veya dizel jeneratör motoru 4”-8” arası irtibat fleks hortumu, hidrolik tank kaldırma mekanizması otomatik kontrol paneli ile komple imal edilirler.

Kullanıldığı Alanlar
-Fabrika sahaları,
-Aşındırıcı kül, kum taneli tozlar,
-Nemli, ıslak ve çamurlu malzemelerin emilmesi için uygundur.

SS3000 ANAPAK süpürgeler fabrikalarda kullanılmak üzere bir kızak üzerine oturtulup sabit veya kamyon römork üzerine monte edilebilen tipte edilmektedir.

Elektrik veya dizel motorlarla tahrik edilmektedir. 3000 m3/h debide 500 mbar basınçta opsiyonel olarak da 700 mbar vakum kabiliyeti soğutmalı vakum pompası mevcuttur.

 

Avantajları

-Kapasite ve tipleri müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarım

-Kompakt ve hareket kabiliyeti yüksek

-Güçlü ve uzun ömürlü bir yapıya sahip

-Atmosfere atılan toz 20 mgr/m3’ten fazla değildir.

 

Kullanıldığı Yerler

-Cam Fabrikaları

-Çimento Sanayi

-Kireç Tesisleri

-Maden

-Seramik Fabrikaları

-Alçı Üretimi

-Kömür Kırma, Kurutma, Eleme Tesisleri

-Gemi Raspa Holleri ve Gemi Temizliği